hakkımızda

Gastronomi maceramıza 1966 yılında Ali Geçgel namı değer Aşçı Ali'nin emeğiyle Emek Lokantası adı altında başladık. Uzun yıllardır süre gelen hizmet sektöründeki yerimiz böylelikle başlamış oldu. Sayısız başarılara imza attık, bir çok ünlü ismi ağırladık, 11. Dönem Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'den ünlü futbolculara, Sanat camiasının ünlü isimlerinden Sezen Aksu başta olmak üzere, Rahmetli Adnan Şenses, Gönül Yazar ve bir çok film yıldızlarımıza hizmet verdik, Apocalyptica gibi dünyaca ünlü müzisyenleri ağırlamaktan ve en önemlisi de siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten her zaman onur duyduk..

 

Bu projemizde yer alan ekip arkadaşlarımız hemen hemen dünyanın her bölgesinde yer almaktadır. Özel günlerinizde sizlere destek olacağımız ülkeler arasında Amerika'da Octavian Avilia, Fransada Lloyd Johnes, Almanya'da Chriss Sverige, Bakü'de Sadiq Bagirov, Rusya'da Xaladin Zeynalov ve daha bir çok ülkede hem kendi bünyemizde hem de ekip arkadaşlarımız ile siz değerli dostlarımıza unutulmaz hatıralar bırakacak projemiz ile her zaman yanınızdayız, yanınızda olmaya devam edicez..

Öncelikli Amacımız gelecek nesillere ellerinde tutabileceği emeğin kelime anlamının karşılığını, Esnaf olmanın, birşeyler başarabilmenin ne gibi fedakarlıklar gerektirdiğini ve kazanacakları şeylerin yalnızca maddiyattan ibaret olmadığını anlatmak, aktarmak. İnsanlara güzel şeyler bırakmak için ekip olmanın önemini ve uyum içinde çalışmanın verdiği hazzı misafirlerimizin yüzünde gördükten sonraki heyecanı gelecek nesillere aktarabilmek amaçlarımızdan sadece bir tanesidir.

Tarih aslında gelecektir, Onu okumak sadece tarihi anlamaya yardımcı olur, yaşayarak yazılan, anlatılan tarih asıl tarihtir. Çünkü Tarih dediğimiz şeyi yazanlar bizim gibi insanlardır, bizde şuan da gelecek nesillere okuyacakları örnek alacakları tarihi yazıyoruz. Onlarda kendi tarihlerini yazacak ve yaşadıklarını gelecek nesillere aktaracaklar, Bende bu tarihte yer almaktan mutluluk ve onur duyuyorum. Umarım sevgi, saygı ve huzur dolu bir dünya hep bizimle olur.